Kosztorys

Zweryfikujemy czy towarzystwo poprawnie wyliczyło Twoją szkodę.

Jak to robimy?

Od prawidłowego wykonania kosztorysu zależny, ile otrzymasz po kolizji pieniędzy z towarzystwa ubezpieczeniowego na naprawę Twojego auta lub na zakup nowego pojazdu w przypadku szkody całkowitej.

Zastępczak24 bezpłatnie zweryfikuje Twój kosztorys, aby sprawdzić czy towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy właściwie policzyło szkodę. Różnica w kosztorysie towarzystwa i niezależnego podmiotu prującego na Twoją rzecz może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Co oferujemy?

My zajmiemy się Twoim uszkodzonym pojazdem. W sposób bezpieczny i profesjonalny przewieziemy auto na parking strzeżony lub pod wskazane przez Ciebie miejsce. Ty bezpiecznie wrócisz do domu Zastępczakiem lub udasz się nim w dalszą podróż.

Jeżeli wrócisz bezpiecznie do domu podstawimy Ci auto bezgotówkowo pod wskazany przez Ciebie dowolny adres. Cały proces organizujemy dla Ciebie bezgotówkowo w ramach polisy OC sprawcy zdarzenia.  Korzystając z usługi najmu pojazdu zastępczego za pośrednictwem Zastępczak24 masz pewność, że pojazd zastępczy będzie u Ciebie w 100% bezgotówkowo przez cały proces likwidacji szkody, a Ty nigdy z tytułu najmu nie poniesiesz żadnych kosztów.

Zapraszamy do kontaktu

ADAM MATERA

Koordynator ds. Likwidacji Szkód

Od 16 lat zajmuję się obsługą i likwidacją szkód powypadkowych. Nie ma dla mnie spraw nie do rozwiązania.

+48 603 251 028
zastepczak@zastepczak24.pl

Uzyskaj szybką pomoc:

Oddzwonimy do Ciebie za chwilę