Odszkodowanie

Nasza kancelaria uzyska dla Ciebie odszkodowanie, zadośćuczynienie z OC, NNW i innych polis

Jak to robimy?

Zastępczak24 pokieruje Cię tuż po kolizji i powie jak właściwie zbadać swoje ciało od strony fizycznej i psychicznej tak, aby uzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Prawidłowa diagnoza oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji mają kluczowe znaczenie dla wysokości ewentualnego odszkodowania. Prowadzenie procesu odszkodowawczego jest procesem bardzo złożonym. Zna się na tym tak naprawdę niewiele podmiotów, kancelarii. Poszukując firmy lub kancelarii do prowadzenia sprawy należy postawić dużo pytań i zweryfikować poziom wiedzy przyszłego pełnomocnika i ocenić jego poziom zaangażowania w proces prowadzenia naszej sprawy. Jak to zrobić? Jak to ocenić? Pomagamy w tym naszym Klientom.

Co oferujemy?

Każda kolizja czy wypadek drogowy niesie z sobą negatywne skutki fizyczne i psychiczne dla podróżujących. Jedne widoczne są od razu a inne ujawniają się po latach. Nie lekceważ nawet drobnej kolizji i skutków jakie może ona spowodować w Twoim ciele. Podczas zwykłej kolizji drogowej w aucie występują ogromne przeciążenia.

Skutki kolizji widoczne są bardzo na aucie. Jego elementach. Czy ciało ludzie podróżujące w takim pojeździe nie jest narażone na negatywne skutki przeciążeń? Jak to się dzieje, że tak często wychodzimy z kolizji bez widocznych na pierwszy rzut oka negatywnych skutków? Czy rzeczywiście? A może te przeciążenia i ich negatywne skutki gdzieś są kumulowane w naszym organizmie i ujawnią się za jakiś czas? Może całą siłę przejął kręgosłup, narządy wewnętrzne? Zbagatelizowane wstępne objawy nasila się i dadzą o sobie znać za chwilę?  Nie czujemy skutków kolizji, bo często kilka dni po mamy zwiększony w organizmie poziom adrenaliny.

Zapraszamy do kontaktu

ADAM MATERA

Koordynator ds. Likwidacji Szkód

Od 16 lat zajmuję się obsługą i likwidacją szkód powypadkowych. Nie ma dla mnie spraw nie do rozwiązania.

+48 603 251 028
zastepczak@zastepczak24.pl

Uzyskaj szybką pomoc:

Oddzwonimy do Ciebie za chwilę